Červen 2012

moje přání a úkoly na dovolenou**

29. června 2012 v 17:43 | Jᴇʀʀʏ
(zhruba za hodinu/2 jedeme)
* * * * * * * *
• Chci se opálit
• Nachytat rybičky do síťky
• Mluvit italsky
• Ochutnat italské jídlo
• Jet do Benátek
• Něco si koupit/suvenýr atd..
• Zajezdit si na "banánu" jestli tam bude
• Potápět se
... a spustu dalšího ...

29. června - lo vado in Italia

29. června 2012 v 10:57 | Jᴇʀʀʏ |  dear diary

116636_33989_128.png Zdravíčko. Mám celkem(hodně) fofr! :D Přišla jsem ze školy a na rychlo sem píšu.. Večer už dávám sbohem. Jedu do té libové Itálie na dovču. Články jsem přednastavila jen 3,nevím co dál udělat, nejspíš ještě něco narychlo spatlám v PS a pak se valím zbalit na cestu. Ještě musím vyměnit křečkovi byteček a pak odevzdáváme Edu tetě, která se o něho bude další týden starat. :) Je to hrozný odevzdávat pejska a nevidět ho celý dlouhý týden. Zase na nás bude naštvaný, až přijedeme, z minulé dovolené to tak udělal a to jsme tam byli jen 3 dny.. Milášek můj. Co škola. Byli jsme na loučení deváťáků. Chtělo se mi brečet. Vím že se to nás netýká, ale když vidím někoho brečet, brečím s ním. Naštěstí jsem to zadržela a spíš se pobavila. Dělali tam různé scénky, celá jídelna byla narvaná žáky,učiteli,starými žáky, i těmi, co už dávno nechodí,ti co už pracují.. Bylo narváno. Moc jsem si dnešek užila, až na kámošku co odchází do Brna. Byla u nás jen rok. Musí to být hrozný po roce zařazení a skamarádění s novími lidmi zase odejít pryč, někam jinam, kde nikoho nezná. a vysvědčení mám jen 3 dvojky,jinak samý! :) Sem moc šťastná.. Do Itálie se moc těším. Ještě jdu něco spatlat a mějte se ten týden beze mě krásně! :) Myslím že beze mě bude úžasně! :D :D ;) (Co máte na výzo vy?)

26.června - by se člověk posral! :'(

26. června 2012 v 13:34 | Jᴇʀʀʏ |  dear diary

116638_33991_128.png Ahoj. Jsem nehorázně zklamaná/smutná/naštvaná, prostě vše dohromady. Šťastná taky, to je pravda, rovnátka mám pryč, zuby mám rovný jak nevím co, ale to co mě vadí je.. opar! Když vám chcou "obrušovat" to lepidlo ze zubů, musím vám dát takový ten "oblouk do pusy, aby se vám roztáhla. Znáte ne? Ti co mají/měli rovnátka. I při nasazování to dělají. Když mi je nasazovali, taky jsem pak měla opar. A teď znovu.. Oni to jako nedezinfikujou?! Co si myslí?.. Jako nevadí mi že mám opar (jako taky), ale v pátek jedu na dovolenou a vážně nechci mít opar!.. Kvůli jejich blbosti se nebudu moct potápět. To je asi vše. Jinak ty zuby jsou skvělý! :D Strašnej nezvyk ty vole.. :D Odpoledne tam ještě jdu, budou mi ukazovat, jak se budou nasazovat ty rovnátka na noc.. A už pomale otvírám objednávku designů. Ale dělat je začnu až po dovolené. Taky se učím italský fráze. Ta italština je snad snadnější než angličtina! :) Zatím se loučím. Jerry

25.června - mám otevřít objednávku designů?

25. června 2012 v 18:12 | Jᴇʀʀʏ
Zdravíčko :) Jak je z nadpisu poznat, uvažuji o objednávce layoutů/designů. Nebude to nic extra, designy dělám naprosto otřesný, takže nevím nevím kdo se zapíše. :D Ale jsou prázdniny, bude po večerech celkem hodně času na grafičení, takže by se šiklo ji otevřít. ;) Designy mě poslední dobou začínají bavit, takže bych to nedělala s donucením. Snad. :D Stejně se časem uzavře ;)
Jinak chci říct, že na ty rovnátka pádím až zítra. Oh ano, máma zpletla datum takže jsem se těšila o den napřed :D Budu mít prázdno v hubě! :D A už se těším do školy, prdel jako prase! S kámoškou sedíme u PC a zapisujeme kdo už učebnice odevzdal a kdo ne. :)
Toto je spíš víc info než deníček. :D Jerry

22.června - už jen týden! :D (soutěž se ruší)

22. června 2012 v 17:08 | Jᴇʀʀʏ |  dear diary

116640 document iconCiao!!
Jak se máte? Jsem nehorázně natěšená do té Itálie. :D S tátou jsem se vsadila, že uděláme něco italskýho a to co bude víc, tak ten vyhrává :D Nevím co dělat. Asi si namaluju vlajku na ruku, nebo zajdu do sekáče pro nějáký hadry za pár kaček a ušiju vlajku :D LOL. Taky se těšíte na prázky? Ještě se "učíte", myslím že ještě projíždíte sešity,počítáte atd, nebo už děláte třídnický práce? My se tlemíme na filmy..Jinak. Byla zde soutěž. Grafická. Nikdo se nehlásil, tak jsem to vzdala. :/ Je to škoda. Bavilo by mě vám hodnotit grafiku :) Chi chi :D Musím mluvit o té Itálii. Co máte nejradši, když jedete k moři? Jezdíte autem, lítáte letadlem? Autobus? Jak? My tentokrát jedeme autem. Naposled jsem v Itálii byla před.. 3 rokama. Jeli sme do Benátek a já byla tak uchvácená těma maskama a tak. Fascinuje mě to, že tam jezdí do škol a tak na lodích. Prostě se tam takto normálně přepravují a nepříde jim to nějak zajímavý.. To co na Itálii miluju je to, že vám neotíraj přebytek zmrzliny, ale šupnou vám tolik, kolik zrovna naberou. Kolikrát mám co dělat, abych to vůbec snědla a to mám jen jeden kopeček. Nemluvím o pizze a tak. Naše se nedá srovnávat s tou jejich! ♥ Zítra bude sobota=nuda=babička=bazén=máčení noh=po nemoci=a ještě něco.. nechci psát :P Měla jsem jít ke kámošce z vedlejší třídy na oslavu, kamsi za město, ale bohužel nemám prachy, takže jí nemám co koupit. Neděle bude taky nuda, rodiče pracují, nebo dělají na novým domečku :) V pondělí přichází den D! Jdu na sundávání rovnátek! LOL. Nemůžu si sebe představit bez! Je to mazec! Budu mít prázdno v hubě sakra! :D Ale budu vypadat normálně a né jako dement. Někteří mě ještě bez neviděli.. nový žáci))
Loučím se, zatím. V pondělí frčím do toho sekáče :D

kam se chystáte na dovolenou?

17. června 2012 v 17:10 | Jᴇʀʀʏ
Kam se chystáte o prázdninách? Já jedu den vysvědčení do Itálie do Lido di jesolo♥
Tumblr_m5mbcyy87t1rrpam8o1_500_large

cupcake avatary

15. června 2012 v 21:52 | Jᴇʀʀʏ |  grafika
Udělala jsem pro vás avatary s dortíčkem :D Fotka se mi moc líbila a tak mě napadlo z nich udělat avatary. Dělala jsem je celkem dlouho. Snažila jsem se je udělat co nejhezčí a myslím že se celkem povedly. Jak se líbí Vám? :)
xx
Není na nich adresa, takže kopírujte s viditelným zdrojem! ;)

objednej si grafiku!

15. června 2012 v 13:56 | Jᴇʀʀʏ
Otvírám objednávku na grafiku! Chceš si něco objednat? Zapiš se dole↓
!Piš sem jen objednávky!

Podmínky:
Objednat si můžeš vše, kromě designů, animací, klikaček nebo tapet na plochu!
Objednávku budu dělat až budu mít čas já, né kdy se to bude hodit tobě ;)
Stejně jsem takovej rapl, že hned po přečtení objednávky zapínám PS :D
Grafiku budeš používat jen s viditelným zdrojem!
Nebudeš ji vydávat za svou, upravovat ji, nebo ji
používat na jiný blog, než si napsala v formuláři!
Nebudeš ji nikomu vypůjčovat, nebo ji používat do svých designů nebo grafiky!
Maximální počet objednání jsou 1-4 věci.

mix avatarů

13. června 2012 v 21:04 | Jᴇʀʀʏ |  grafika
Ještě se zde neobjevily avatary. Snad se líbí.
xx
Kopíruj se zdrojem :)

baseballová mikina <3

4. června 2012 v 18:19 | Jᴇʀʀʏ |  moje outfity + nové věci
Tak dneska odpoledne moje máma přišla s taškou v ruce a ať se jdu podívat. Podívám se dovnitř a co nevidím! Je tam baseballová mikina, kterou jsem tak dlouho chtěla ♥ Není to jako takový ty červený s těma písmenama, ale jako baseballová se to dá považovat, ne? ;) Tak co. Líbí se vám? Mě nehorázně ♥
Prosím ptejte se mě na otázky >>TADY! Za každou jsem moc vděčná :))