Srpen 2012

dvě fotky ze dneška. huh

31. srpna 2012 v 9:35 | Jᴇʀʀʏ
[aktulizováno 31.8 - 9:35]
Ahoj (zase)
Dneska jsem se zase z nudy fotila a tak vám sem dávám dvě fotky co ušly.
Upravila jsem je v picmonkey.com Ať máte o admince představu..
Tak jak se vám fotky líbí??
+
druhá pod perexem

30.srpna - nechce se mi věřit, že za chvíli začne mučení. nešlo by to prodloužit?

30. srpna 2012 v 10:53 | Jᴇʀʀʏ |  dear diary
Tumblr_m8yjs1wyg51rxt50uo1_400_large
Holahola.
Jak se dneska máte? Já mám hroznej hlad. Dneska je květák s bramborem a tatarkou♥ už sme to dlouho neměli. Sice jsem říkala že hubnu, ale začnu přísně až od 3.září. Jináč, bratr jede zítra se sestřenkou někam s prarodičama na hotel na víkend, takže bude svatej pokoj. Jž se těším. A moc děkuji za ty pochvaly u té kresby, ale je vážně o ničem. Odfláknutá a nepovedená, kreslím líp. Toto je jak od mimina :D Ale moc díky :) Pokusím se přes výkend něco spatlat a něco i vyfotit. Už se těším jak začkou padat listy, takže budou krásný fotky ;) Chce se vám do školy? Mě ne! Ještě musím přečíst jeden příběh a napsat do čtenářáku :/ Mučení se blíží. Jsem zvědavá na fyziku, naše bývalá úča šla na operaci a nasolili nám jednu starou babku, co už je v důchodě, učila mýho tátu a ten říkat že je to rašple prvního stupně. Sice mi dala místo 3 co mi vycházela 2, ale i tak. Je děsná. Doufám že už budeme mít tam tu ;) Jenže na té nové byla výýhoda zapisování, psali sme si krátký zápisy a líp se to učilo. Kdeždo tato má zápis před 3 stránky a já v tom mám pak guláž. Měli by ty prázdniny prodloužit až do Vánoc :D
Zatím se mějte :)

moje první kresba na tomto blogu

29. srpna 2012 v 13:10 | Jᴇʀʀʏ |  mé kresby
Ahoj znovu a znovu.
Toto je moje první kresba na tomto blogu vůbec. Kreslila jsem ji na rychlo, dělala jsem ji podle jedné fotky z weheartit, byla to taková.. no návrh na šaty by se dalo říct. Musím se přiznat že se mi i líbí, ale je to takový dětinský. Myslím že bych zvládla i lepší kresby, ale toto je jen taková rychlovka, žádný stínování atd. Doufám že se bude líbit a vyprošuju si nekopírovat!
pro větší náhled klikni na fotku

názor na: "je věk jenom číslo, nebo na tom opravdu záleží?"

29. srpna 2012 v 10:08 | Jᴇʀʀʏ |  názory
Tato otázka mě provází už delší dobu. Já mám bohužel ten dar, že se mi nelíbí kluci ve stejném věku jako já, nejspíš žádný hezký kolem mě není, nebo jsem spíš já vybíravá? Myslím že je to ta první varianta. Vždy, už od malička se mi líbili starší kluci, třeba takový 15-18? No jednou to dosáhlo i 24. Prostě teď, se mi líbí kluk, kterýmu je 16, je ode mě 45 km daleko, zná mě možná tak z podpisovky. Ano, už jsem v jednom deníčku psala, že jsem se zamilovala. Ten kdo neví, je to "motociklový jezdec kubatury Red Bull Rookies Cup". Možná se většině z vás nebude líbit, myslím že hodně lidem (holkám) se líbí kluci typu Justina Biebera (nic proti němu, jsem tak trošičku Belieber, teda už mě to opustilo, ale to sem nepatří), prostě kluci tohoto typu, jestli mi rozumíte. Ale on není. Prostě je obyčejnej, na nic si nehraje, prostě obyčejnej kluk, kterej (si myslím) netráví ráno v koupelně dvě hodiny. Ale to je taky vedlejší. Teď hodně výdám lidi, spíše na internetu. Dívka (20) chodí s mužem (40). Je to 20 let rozdíl. Myslíte že je v tom problém? Ale hodně těchto lidí využívá bohatsví. Takové lidi nechápu. Snad když se mi někdo líbí, mám ho ráda jaký je a né jaký má prachy! Moji rodiče jsou od sebe 6 let. Je v tom problém? Myslím že ne, jsou spolu a to je havní. Tady je vidět, že to není takový problém. Měli to štěstí že jsou ze stejného města, ale Karel je z Brna, 45km od mého města, a je mu 16. Myslím že o mě neví, ale na té podpisovce se na mě díval často, takže.. :D
Takže toto je můj názor- myslím že věk je jen číslo, ale někteří to berou jen kvůli penězům a né lásce.
Ale nevím jak to probíhá u lidí co jsou z jiného města, třeba několik km od sebe. -vztah na dálku.
Jaký je váš názor na tento článek? Myslíte si že je věk jenom číslo? A že dálka mezi vámi nevadí?

28.srpna/druhý článek/ - chudák jorkmut. Miky jde na kastraci

28. srpna 2012 v 19:12 | Jᴇʀʀʏ |  dear diary
Fy6x1_large
Ahoj, znovu píšu.
Dnešek jsem měla za dobrý, jsem asi nejšťastnější člověk na světě. Táta s mámou se zase udobřili, teda podle bratra, zase se s polu baví, ale já nevím, protože jsem právě přišla z venku. Ale doufám že ano, takže děkuju za podpory :) No co ten nadpis. Očkování proběhlo bezchybně, Edík ani nekvikl, což je super, ale nešel zvážit. Pořád utíkal, ale pak jsme díky bohu navážili 2kg. Ale špatná zpráva, že Miky (tetin pes) je špatný. Doktor nařídil, že musí na kastraci, jinak by časem mohl dostat kyýlu, vředy nebo rakovinu.. nebo něco takovýho povídal. Je mi ho líto, takže nikdy nebude táta. Měl by krásný štěňata, je totiž strašně pěknej v obličeji. Ale co se dá nadělat. Jinak.. musím se přiznat. Dneska jsem sežrala lízáto! Oh božéé já na tu dietu úplně zapoměla! Za to může sestřenka :D To lízo mi koupila. Já na to úplně "zabudla" :D Sem kráva kráva vyžraný prase :D Ne.. tento týden už ani ň, přísahám! Taky sme žraly krekry a super hearts. Dneska je to naposled! Další týden taky nic. Grr jsem na sebe tak nštvaná. Už nic, nic, nic!.. Jerry, už nic :D Zatím se tu mějte, dneska mě zde už asi neuvidíte ;)

28.srpna - ruce mi voní po colgate whitening

28. srpna 2012 v 12:31 | Jᴇʀʀʏ |  dear diary
Tumblr_m98ue44mmy1qlzvnlo1_500_large
Hola hola.
Toho nadpisu si nevšímejte :D jde o to, že jsem si právě čistila nasazovací rovnátka pastou.. už to potřebovali :D Moje nálada? Celkem suprová. I když je mi líto Edíka. Mýho pejska. Dneska odpoledne jede máma s tetou a Mikym (tetin pes) do B. k veterinářovi, budou dávat injekci, ale nevím na co. No každopádně chci jet taky, vždycky je z toho špatnej. Jak vždycky kvikne. Kulich můj ♥:D Jinak dneska ráno jsem se vzbudila asi okolo půl sedmu, šla jsem se napít a na záchod, kouknu na teploměr a normálně 7 stupňů! No mě jebne. Je to tady. Ani se nenadějeme a už budeme nosit bundy a kozačky :/ Grafrštr :D Nesnáším zimu a podzim. No na podzim mám svátek a v zimě narozky a jsou Vánoce že ano.. :D takže je to 50/50. Ale ne. Léto je stejně nejlepší, není škola, nejsou svátky a kosa. Nesnáším Velikonoce. Nejhorší svátek lidstva. Taková otrava, vždycky jedeme radši pryč, někam na výlet. Ale je léto a já už kecám jaře :D už jsem jak vodafone, jsme o krok na před ;) No dneska nic extra. Tak se zde mějte.
PS: Ta mamka to dělá naschvál. Jak mám vydržet nejíst sladký, když donesla 3 bylíčky různej miňonek?!

27.srpna - tento týden ani ň

27. srpna 2012 v 10:22 | Jᴇʀʀʏ |  dear diary
Tumblr_ly7u06l0ot1qmevz7o1_500_large
Hello
Nadpis může mít různá vysvětlení, ale jde vlastně o to, že tento týden si nevetmu ani jednu sladkou tyčinku, nebo bombón. U mě, to bude sakra utrpení, protože snad každý den vycumlám jeden bombón, nebo sladkou žvýkačku. No jde i o to přežírání :D Ale to stranou :D Píšu tento článek hlavně za mým motivováním, ráno usednu k PC a uvidím tento článek, vspomenu si. Aha, dneska nic sladkýho. Snad to zabere :D.. No vidíte tu fotku? Sladká, že? (doslova) No a tomuto se chci vyhnout. I když takovýto poháry a nálože nemějvám, měla bych se jako na zámku, ale žádný sladký! A vy jste svědky. Ručíte mi za to :D
Jinak včera večer jsem šla velmi brzo spát, jeliož jsem byla utahaná z poklízení pokoje, takový pořádek zde snad nikdy nebyl. Polička, na které jsem našla hromadu zajímavých věcí, je teď poloviční, jen voňavky, šminky, laky na nehty, pastelky, krémy, zrcátko a šperkovnička. Vše jsem povihazovala. No né všechno, spíš jsem to narvala do úložnýho prostoru pod postel. :D Klasika. Taky jsem šla spát kvůli tátovi, přijel s bratrem z Brna a já se s ním vůbec nebavila. Jen jsem ho pozdravila a konec. Pak jsem si dělala pití na noc, zanesla jsem to do pokoje a on zacházel do obýváku. A spucnul mě, že mu ani nepopřeju dobrou, jak to děláváme. No poprvdě řekl: "Ta ani nezabučíš?".. nervy mě lítaly všude. Já chtěla ještě do koupelky pro rovnátka a pak bych ho pozdravila. Ale neřeším to. Proč si s ním dělat starosti? Poslední dobou má pořád něco proti mě. Naši jsou zase rozhádaní a já se bavím se všema, kromě táty. Zdá se mi, že mě nemá tak rád, jako mladšího brášku. Asi je to tím, že je mladší, je kluk a má rád motorky, což já moc ne. Jsem přece holka! Dneska jsem ho neviděla, dělala jsem že spím do té doby než odjel.
Jinak včera jsem ráno bulela, protože jsem na ty motorky vážně chtěla, těšila jsem se jak uvidím Karla Haniku a kvůli blbé hádce mám po náladě. Karel dojel prý 16, spadl, ale nakonec dojel. Jinak v sobotu byl 1.! Vyhrál♥ Moc mu to přeju.
Zatím se mějte.


26.srpna - nesnáším svůj život!

26. srpna 2012 v 12:52 | Jᴇʀʀʏ |  dear diary

Tumblr_m854mm2tnx1r0uzw8o1_500_large
Ahoj.
Jak se máte? já naprosto nejhůř jak to jde! Včera večer jsem se s tátou pořádně pohádala a proto to schytala i máma. Takže jsme teď rozhádaní, nikdo se sesebou nebaví. Teda jen já s tátou. Já se mámy zastávám. Takže kvůli té hádce jsem dneska nejdela na to MotoGP. Nedala jsem to na sobě znát, ale tak strašně jsem se těšila! On je táta spíš rád že tam nejsem. Poslední dobou má proti mě všechno. A to jsem se pohádala jen kvůli neutřené podlaze v koupelně. Je toto normální? Nikam mě nevezme a když už se těším na motorky, nakonc zase nejedu. Dobře, já na něho zařvala že nikam nejdedu, ale mu je to jedno. Takže dnešek na nic. Poklízím pokoj, velká čistka. Je na těch motorkách s bratrancem a bráchem sám a já jsem zase doma s mámou a poklízíme barák. Skvělý toto. Vážně mě naštval, nikdy mu to nezapomenu. Tady to tak nezní, ale strašně mě to bolí. TAkže se mějte aspoň vy. Pa.

25.srpna - pohoda klídek tabáček

25. srpna 2012 v 13:48 | Jᴇʀʀʏ |  dear diary
Hello everybody :))
Nevím vlastně ani co sem psát, jen vím to, že chci prostě napsat deníček. A? Už vím co. Mohli ste si všimnout nového designu, že? Trochu nezvyk.. takový vintage a já ten styl nerada :D Ale na blog je to pěkný. Vystihuje to blog. Je o admince a deníčku. Proč vlastně ten nadpis? To je jednoduchý. Zítra se jede motogp a já tam jedu taky. No a táta s bratrem sou dneska na kvalifikacích, takže sem doma sama. No s mámou :) Ráno sme šly na poštu a zase do sekáče. No hlavně sme šly vrátit plavky, co mi nesedli. A pak se máma chtěla mrknout ještě do jednoho, že tam mají prý boty. No a měly tam i kabelky. Já jsem si koupila adidas kabelu, koženkovou, černou. Takovou tu velkou. Asi ji budu nosit do školy. Je vážně prostorná a pěkná :) Musím si ale vzít dvoje učebnice. Jedny domů a druhý nechám ve škole. Je to vlastně lepší i pro moje zdraví :D Budu tahat jen sešity, svačinu, pouzdro a pití ;) FUJ. Je to hrozný takto mluvit o škole. No vlastně z týden už nastupujeme. Aaa. Mě se ták nechce. No dneska ještě jedeme do nemosnice za prababičkou. Chudinka :( Má problámy s nohou, už jí tam dlouho bolí a konečně ji doktor poslal do nemocnice na kapačky. Snad jí to pomůže. TAkže dneska k babičce. No to by bylo asi vše. Doufám že to stačí. Tak se mějte..

3 designy ke stažení

25. srpna 2012 v 9:02 | Jᴇʀʀʏ |  grafika
Ahoj.
Udělala jsem pro vás primitivní designy, jsou spíš pro fashion, nebo deníčkový blogy ;) Musíte si je ale stáhnout z ulož.to.

design č.1